Kalendár

August
P U S Š P S N
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Aktuality
01.04.2016

Oslavy 95. výročia organizovanej mládeže ČK na Slovensku

Oslavujeme 95 rokov a ty môžeš byť pri tom! 
30.03.2016

61. ročník medzinárodného kempu v Langenlois

Mládež SČK má príležitosť vyslať dvoch dobrovoľníkov na medzinárodný kemp v rakúskom meste Langenlois.
30.12.2015

Účasť na Valnom zhromaždení Medzinárodnej federácie spoločno

V dňoch 4-10.12.2015 vo švajčiarskej Ženeve zasadala špička Medzinárodného Červeného kríža. 
15.11.2015

Mládež SČK má novú prezidentku

Po siedmych rokoch Mládež SČK opäť povedie žena.
14.11.2015

Vyhlásenie volieb do volených orgánov Mládeže SČK

Rada Mládeže SČK vyhlásila voľby na funkcie viceprezidentov Mládeže SČK a členov Prezídia Mládeže SČK.
14.11.2015

Vyhlásenie volieb na funkciu prezidenta Mládeže SČK

Rada Mládeže SČK vyhlásila voľby na uprázdnenú funckiu prezidenta Mládeže SČK
27.09.2015

Kurz k projektu Dorotka a jej priatelia úspešne za nami

V dňoch 18. - 21. septembra 2015 sa v Hoteli Junior Jasná uskutočnil celonárodný kurz k projektu Dorotka a jej priatelia. Kurz absolvovalo 21 dobrovoľníkov z celého Slovenska.
0/0

Územné rady Mládeže SČK

Bratislava-mesto
predseda:Jozef Kadlečík                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    podpredsedníčka: Michaela Šimlovičová

Bratislava-okolie
predseda: Lukáš Pero
podpredsedníčka: Miroslava Čarňanová

Banská Bystrica
predseda: Martin Ďurica
podpredseda: Jakub Šmidriak
 
Dolný Kubín
predsedníčka: Dominika Matisová
 
Galanta
predseda: Adam Vavrík
podpredseda: Patrícia Kubíková

Humenné
predseda:
podpredseda:

Košice-mesto
predsedníčka: Rebeka Mullerová
podpredseda: Tamara Pivárniková

Košice-okolie
predseda: Karin Kundrátová
podpredsedníčka: Marek Pčolinský

Levice
predsedníčka: Kristína Tóthová
podpredseda: Nikoleta Miklósová

Liptovský Mikuláš
predseda: Alexandra Poliaková
 

Martin
predseda: Samuel Chalupka
podpredsedníčka: Nina Gíretová

Nitra
predsedníčka: Patrícia Becková
podpredsedníčka: Viktória Čižmáriková

Nové Zámky
predsedníčka:Kristína Ježová
podpredseda: Mikuláš Lakatoš

Poprad
predseda: Jakub Kopnický
podpredseda: Pavol Faťun

Prešov
predsedníčka: Anna Bednárová
podpredsedníčka: Simona Palenčárová

Prievidza
predsedníčka: Beáta Pokusová
podpredsedníčka: Alexandra Holá

Rožňava                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   predseda: Adam Kalina                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   podpredsedníčka: Viktória Kubandová

Snina
predsedníčka: Diana Bobeničová
podpredsedníčka: Kristína Bobeničová

Svidník
predsedníčka: Tatiana Kseničová
podpredsedníčka: Kristína Ryznerová

Topoľčany
predsedníčka: Jana Števanková
podpredsedníčka:Romana Šimková

Trnava                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 predsedníčka: Barbara Banasová                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   podpredseda: Lukáš Valo

Trebišov
predsedníčka: Bianka Chovancová
 

Žiar nad Hronom
predsedníčka: Petra Kňažková
podpredseda: Michaela Rišňovská

Žilina
predseda: Patrik Medvecký
podpredsedníčka: Nikoleta Haluzová